You are here
na co dzień 

Znaj swoje prawa!

Dzisiejszy, świadomy obywatel, musi mieć przynajmniej podstawową wiedzę na temat panującego ustawodawstwa. Pozwoli mu ona skutecznie obronić się w wielu sytuacjach. Weźmy pierwszą lepszą z brzegu: Przepisowo jadący kierowca zostaje zatrzymany przez patrol policji.

Funkcjonariusze twierdzą, że przekroczył dozwoloną prędkość, a argument popierają odczytem z urządzenia pomiarowego. Uczestnik ruchu drogowego zdaje sobie sprawę, że sprzęt, którym dysponują policjanci, może działać wadliwie. Ponadto ma pewność, że dostosował się do panującego na szosie ograniczenia. Niestety jednak strach przed wizytą w sądzie – w przypadku odmowy przyjęcia mandatu – jest zbyt silny i kierowca, pomimo tego, iż wie, że jest bez winy, godzi się na karę finansową. A w tym przypadku wystarczy choćby podstawowa porada prawna online, by dowieść niewinności, a nawet uzyskać zadośćuczynienie z tytułu przeżytych nieprzyjemności.

Zdaj się na wiedzę ekspertów

Wymieniony wyżej przykład może spotkać każdego z nas. Dlatego, jeśli decydujemy się na pomoc przez internet, warto znaleźć taką stronę, dzięki której porada prawna online przyniesie pożądany efekt. Niestety w globalnej sieci podobnie, jak w realnym życiu, można natknąć się na oszustów lub zwykłych amatorów, twierdzących, że coś tam wiedzą, a tak naprawdę niewiedzących kompletnie nic. Warto zatem szukać ekspertów, wytrawnych znawców litery prawa, bo właśnie poprzez ich sugestie udowodnimy swoje racje. Znajdziemy ich na stronie eprawohub.pl. Tamtejsi prawnicy to doświadczeni i nieco kolokwialnie, ale jakże prawdziwie, zaprawieni w bojach sądowych specjaliści, wygrywający w przeszłości sprawy wydawałoby się beznadziejne. Proponowana przez nich porada prawna online to gwarancja rzetelności i przede wszystkim zgodności z obowiązującymi przepisami, której nie podważy żaden sędzia ani oskarżyciel. Wskutek czego klient zyskuje pewność, że będzie merytorycznie przygotowany do każdej batalii, odbywającej się przed organem stojącym na straży prawa.

Related posts

Leave a Comment