You are here
rozwód 

Jakie kryteria trzeba spełnić, aby sąd orzekł rozwód? Bydgoszcz

Bardzo ciężka sprawa, jaką jest rozwód — Bydgoszcz kancelaria adwokacka Leszka Pankowskiego

Niezwykle trudnym doświadczeniem jest rozpad małżeństwa, czyli rozwód. Bydgoszcz jest miejscem, w którym znajduje się kancelaria adwokacka Leszka Pankowskiego, który w profesjonalny sposób może zająć się tą sprawą. W tego typu chwilach warto mieć wsparcie doświadczonego adwokata rodzinnego, który taktownie i rzetelnie pomoże Ci zakończyć ten etap w życiu. Oprócz rozwodów zajmuje się także szeroko pojętym prawem rodzinnym. Oferują kompleksowe wsparcie: udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism oraz reprezentowanie Klientki lub Klienta w sądzie. Rozwód Bydgoszcz może stać się o wiele łatwiejszy i bezpieczniejszy dla dzieci, jak i dorosłych.

Ile trwa rozwód w sądzie? Wszystko zależy od skomplikowania sprawy!

Jeśli zastanawiasz się, ile będzie trwał Twój rozwód — Bydgoszcz, a dokładniej kancelaria adwokacka Leszka Pankowskiego, jest dla Ciebie! Długość trwania rozwodu zależna jest od tego, czy składamy pozew z orzekaniem, czy bez orzekania o winie. Ten bez orzekania możemy otrzymać już na pierwszej rozprawie, a średni czas trwania samej sprawy to 3 miesiące. Natomiast ten z orzekaniem o winie może trwać naprawdę długo, bo aż 3 lata. Do tego należy doliczyć ewentualne dodatkowe rozprawy związane z alimentami, władzą rodzicielską czy podziałem majątku.

Pozew o rozwód Bydgoszcz – z orzekaniem czy bez orzekania o winie?

Proces zakończenia związku małżeńskiego zaczyna się pozwem o rozwód. Bydgoszcz jest miastem, w którym działa kancelaria adwokacka Leszka Pankowskiego i przychodząc tu, masz pewność, że Twoja sprawa zostanie wzięta na poważnie oraz że otrzymasz wsparcie podczas sporządzania pozwów i wniosków. Rozwód może być: z orzekaniem o winie, bez orzekania o winie oraz z winy obojga małżonków. Ten pierwszy polega na tym, że podczas procesu trzeba udowodnić, że to małżonek jest wyłącznie winny, a jego wina wiąże się na przykład ze zdradą.

Related posts