You are here
na co dzień rozwód 

Gdy czeka cię rozwód…

Rozwód bądź separacja to sytuacje, przez które chcemy przejść szybko i bez komplikacji. Dużą rolę w sprawnym przeprowadzeniu tych procesów może grać profesjonalny adwokat. Rozpad małżeństwa to duża życiowa zmiana, która wiąże się zwykle z koniecznością dopełnienia wielu formalności. Pomoc profesjonalnie przygotowanego adwokata jest w takiej sytuacji nieoceniona, a cały proces łatwiejszy.

Adwokat służy pomocą

Adwokaci reprezentują swoich klientów przed sądem między innymi w tak trudnych sprawach, jak rozwód z orzekaniem o winie współmałżonka lub bez orzekania o winie, jeżeli klientowi na tym zależy. Profesjonalna pomoc adwokata jest także nieoceniona podczas walki o przyznanie alimentów na dzieci lub współmałżonka. Wsparcie adwokata podczas procesu jest przydatne także podczas ustalania kontaktów z dziećmi czy decyzji sądu, kto ma podjąć nad nimi opiekę.

Kancelaria Adwokacka – niezastąpione wsparcie

Współpraca z adwokatem to same korzyści, dlatego Kancelaria Adwokacka Magdaleny Bielanko ma w swoich szeregach doświadczonych specjalistów. Ich pomoc jest przydatna już na etapie pisania pozwów rozwodowych, a wsparcie adwokata to recepta na sukces podczas postępowania rozwodowego. Siedzibą kancelarii jest Białystok, ale do skorzystania z naszych usług zapraszamy również mieszkańców innych miast.

Related posts

Leave a Comment